Chiang Mai’deki okulumuz “Thai Qi Holistics” chigong kliniğinin kurucusu olan hocamız Ajhan Toh Haziran’da İstanbul’da olacak. 15/16 Haziran haftasonu Nişantaşı’nda gerçekleşecek workshop için benimle temasa geçebilirsiniz.Detaylar için burayı tıklayın!

 

Tayland, Chiang Mai’deki okulumuz  “Thai Qi Holistics”  chigong kliniğinin kurucusu olan, özellikle Budist komünite içersinde  saygın bir holistik doktor ve “Chigong master” ı olarak isim yapmış hocamız Ajahn Toh’un Türkiye ziyaretiyle ilgili detaylar belirginleşti.

 

İSTANBUL WORKSHOP:

Tarih:  15/16  Haziran , Cumartesi ve Pazar

Saat:   13:00 / 19:00 arası  (20:00’ a kadar da uzayabilir soru, cevap ve sohpetle)

Yer:  Nişantaşı, Topağacı

 

BODRUM WORKSHOP:

Tarih:  21/22/23  Haziran –  Cuma, Cumartesi ve Pazar

Saat:  09:30 / 16:30  arası

Yer:  Bitez, köyiçi

Tayland’da bir Çigong kliniği olan Thai Qi Holistics sistemine uygun hazırlanmış olan bu program hareket ve nefesi doğru postür içersinde en etkili şekilde kullanmayı öğretir. Bu eğitim TQH sisteminin başlangıç formu olan “7 sabit duruş” ve “Yedi Yıldız” formları etrafında şekillenir, çeşitli dantien ve ısınma egzersizleri, dinamik egzersizler, metal meditasyonu gibi temel pratikleri içerir.

Eğitimin içeriği, oluşan grubun seviyesine göre hocamız tarafından belirlenecektir. Benim öğrencilerimle çalıştığım Yedi sabit duruş formunun yanısıra, hocamız uygun gördüğü ileri teknikleri de kendi uygun gördüğü dozda içeriğe katarak eğitimi şekillendirecektir.

Çigong egzersizleri sağlıklı bir bedenin sağlıklı kalmasını destekler, enerji seviyesini ve yaşam kalitesini arttırır. Sağlık sorunları oluştuysa, hertürlü kas ve iskelet probleminde, ağrı yönetiminde, solunum, sindirim, boşaltım, üreme ve sinir sistemi rahatsızlıklarında oldukça etkilidir.

Kişi sayısı sınırlı olacağından bu grup programı için bir an önce kayıt yaptırmanızı öneririz..

Bilgi ve  Kayıt için başvuru:  Esra Yazıcı

email:  esrathai@gmail.com

 

 

TQH eğitimleri ile ilgili detaylı bilgi:

http://www.thaiqiholistics.org