THAI MASAJ KURSU ANKARA, 4 modülden oluşan yeni kurs Ekim 2018’den itibaren LUNA’da. Detaylar için tıklayın.

Esra Yazıcı ile THAI MASAJ PROGRAMI ANKARA
Ekim 2018-Ocak 2019
Yeni sezonda Esra Yazıcı ile Thai masajı programı Luna’da sizlerle olacak.
Beden ve şifa konusuna ilgiliyseniz, kendiniz ve çevreniz için masaj terapisine ihtiyaç duruyorsanız, Yoga ve Pilates eğitmenliği yapıyorsanız, masaj terapisti ya da sporcuysanız bu eğitim tam size göre.
Geleneksel thai masaj teknikleriyle birlikte modern masaj tekniklerini de içinde barındıran bu eğitim size hem thai masajının tüm inceliklerini öğretirken hem de terapistin masaj yaparken nasıl konumlanacağı, enerji ve nefesin nasıl kullanılacağı gibi önemli detayları da içinde barındırıyor.
Program:
1- Ön vücut (Sırtüstü) pozisyonunda Ayak, bacak ve bel bölgelerine baskı ve manipülasyonları içeriyor. (Biraz da kol ve omuz.)
2- Yan vücut; sırt, omuz, boyun
3- yüzüstü (Arka beden)
4- Baş-yüz masajı / oturma pozisyonları, omuz, boyun, el,kol.

olmak üzere toplam 4 haftasonu içinde program tamamlanacaktır.
Bu kurslara katılarak 16 senedir yoğun bir şekilde Thai masaj yapan, öğrenen ve öğreten tecrübeli bir hocayla çalışma fırsatı bulabilirsiniz. Geleneksel Thai masaj tekniklerinin yanı sıra, geçmişten bugüne çağdaş hocalarla sürekli gelişen yeni thai masaj teknikleri de  eğitimin içersinde harmanlamakta; değişik sorunlar karşısında fayda sağlayacak değişik yaklaşımlar sunulmaktadır. Aynı zamanda hocamız 5 senedir üzerinde çalıştığı Medikal Çigong eğitimlerinin ışığında, en az masaj tekniği kadar önemli olan, terapistin masaj yaparken kendini nasıl pozisyonlayacağı, enerji ve nefesini nasıl kullanacağı konularında da öğrencilere yol gösterecektir.
BİLGİ NOTU:
————–
Katılımcılar, dersin başında o günkü dersi seyredip notlarını aldıktan sonra, aynı dersi hoca gözetiminde birbirleri üzerinde uygulamak suretiyle tekrar edeceklerdir.Yani ders boyunca herkes masaj yapacak ve herkese masaj yapılacaktır.Kursun sonunda elinizde öğrendiklerinizle ilgili görsel döküman da olacaktır. Dersler üzerinize giydiğiniz rahat kıyafetlerinizle yapılır. Diğer her türlü döküman ve malzemeler tarafımızca temin edilecektir.
4 modülün dördünü de tamamlayan herkese “Katılım Belgesi”nin verileceği bu eğitime:
* Masaj terapisi yapan profesyoneller
* Fizyoterapistler
* Pilates ve Yoga eğitmenleri
* Dans ve sporla uğraşanlar
* Beden ve şifa konularına meraklı amatörler
* Kendisi ve yakınları için bu bilgiyi öğrenip kullanmak isteyen herkes katılabilir.
Kursun detayları:
Toplam Kurs süresi: 12 saat x 4
1. Modül: 06/ 07 Ekim, 2018
2. Modül: 03 / 04 Kasım, 2018
3. Modül: 01 / 02 Aralık, 2018
4. Modül: 26 / 27 Ocak, 2019
Günler ve saatler: Cumartesi: 09:45 – 16:30 / Pazar: 09:45 – 16:30

Detaylı bilgi için:

Kayıt için 0 552 246 04 94 ya da lunayasamdonguleri@gmail.com