2 modülden oluşan YENİ bir Thai Masaj Programı MART ayında Yoga8 Beşiktaş’ta başlıyor. Kayıtlar Devam ediyor. Detaylar için bu linke tıklayabilirsiniz.

Bu atölyemiz; doğru, yumuşak ve etkili dokunma yöntemlerini anlamak için çok güzel bir başlangıç olabilir.

Geleneksel thai masaj teknikleriyle birlikte modern masaj tekniklerini de içinde barındıran bu eğitim size hem thai masajının tüm inceliklerini öğretirken hem de terapistin masaj yaparken nasıl konumlanacağı, enerji ve nefesin nasıl kullanılacağı gibi önemli detayları da içinde barındırıyor.

Program:
Thai masaj baskı teknikleri çalışması / Yüzüstü pozisyonda, tüm arka beden masajı.
Sırtüstü pozisyonda ayak, bacak, kalça ve bel manipilasyonları ile el,kol,boyun,baş ve yüz masajı olmak üzere toplam 2 haftasonu içinde program tamamlanacaktır.

Bu kurslara katılarak 19 senedir yoğun bir şekilde Thai masaj yapan, öğrenen ve öğreten tecrübeli bir hoca olan Esra YAZICI ile çalışma fırsatı bulacaksınız.
Geleneksel Thai masaj tekniklerinin yanı sıra, geçmişten bugüne çağdaş hocalarla sürekli gelişen yeni thai masaj teknikleri de (osteothai gibi) eğitimin içersinde harmanlamakta; değişik sorunlar karşısında fayda sağlayacak değişik yaklaşımlar sunulmaktadır. Aynı zamanda hocamız 7 senedir üzerinde çalıştığı Medikal Çigong eğitimlerinin ışığında, en az masaj tekniği kadar önemli olan, terapistin masaj yaparken kendini nasıl pozisyonlayacağı, enerji ve nefesini nasıl kullanacağı konularında da öğrencilere yol gösterecektir.

BİLGİ NOTU:
————–
Katılımcılar, dersin başında o günkü dersi seyredip notlarını aldıktan sonra, aynı dersi hoca gözetiminde birbirleri üzerinde uygulamak suretiyle tekrar edeceklerdir. Yani ders boyunca herkes masaj yapacak ve herkese masaj yapılacaktır. Kursun sonunda elinizde öğrendiklerinizle ilgili görsel döküman da olacaktır. Dersler üzerinize giydiğiniz rahat kıyafetlerinizle yapılır. Diğer her türlü döküman ve malzemeler tarafımızca temin edilecektir.

Bu eğitime:
* Masaj terapisi yapan profesyoneller
* Fizyoterapistler
* Pilates ve Yoga eğitmenleri
* Dans ve sporla uğraşanlar
* Beden ve şifa konularına meraklı amatörler
* Kendisi ve yakınları için bu bilgiyi öğrenip kullanmak isteyen herkes katılabilir.

Kursun detayları:
1. Modül: 14 / 15 Mart, 2020
2. Modül: 28 / 29 Mart, 2020
Günler ve saatler: Cumartesi: 13:00 – 19:00 / Pazar: 13:00 – 19:00

Ücret: Nakit olarak 1750.tl+kdv
(eğitim başlamadan önce ödemek koşuluyla ücret 2 taksite bölünecektir.)

Detaylı bilgi için:
info@yoga8nisantasi.com